free page hit counter Rabota.InBulgaria.info • Виж темата - за"МЕРИДИАН КОНСУЛТ"

Влез |  Регистрация

[ 17 мнения ] 

11 Дек 2008, 00:05

Това е фирма за ипращане на българи в чужбина.НЕ ходете там,защото са измамници.Аз бях техен клиент с надежда,че ще замина за работа в Англия.В действителност обаче,загубих 500лв.в превод по тяхна сметка и нито ме изпратиха някъде,нито ми върнаха парите.Звънях много пъти в офисите им във Варна и в аСофия,и те само ми обещавахарбез да изпълняват казаното.Аз също мога да говоря и за това го правя,но без да лъжа и подмамвам хората.Не се оставяйте да ви излъжат във фирма"МЕРИДИАН КОНСУЛТ".Макар че за най-голямо съжаление те са лицензирана фирма и имат обяви,предлагащи работа в чужбина,фирмата е измамник,нещо обичайно в нашата държава.

Отговори с цитат
Върнете се в началото Върнете се в началото

23 Апр 2009, 10:43

мъжът ми започна работа в фирма наречена "si treid" с седалище гр.варна но и тои като много други хора остана излъган!като отиде да говори за работа му беше обещано едно но,в деиствително стана съвсем друго!няма да се впускам в подрибни обеснения но с една дума остана без пари!за два месеца работа в европа,тои работи шофьор на тежко таварни автомобили на кратко "тир".но така обещаните 1300 евро така и не ги получи или пък процент от наглото и ако мине12000 км ще има процент. колеги в никакъв случаи не започваи те там работа,повярваите ми ще будете излъгани и разочаровани!

Отговори с цитат

16 Фев 2010, 17:05

:veryangry: :aggress:

Отговори с цитат

01 Юли 2010, 12:43

Моля ви хора не си подавайте документите в МК ,защото единственото сигурно нещо е,че ще останете излъган,с разбити нерви и празни джобове.Аз съм го изпитал на гърба си в продължение на 1г.ме подмятаха с думите:след две седмици,след един месец,с тази група с другата група,сега оферта в тази фабрика,после в друга и накрая никъде.Сега разбирам,че фирмата има да връща пари на много хора и пускат оферти с :СПЕШНО ЗАМИНАВАНЕ БЕЗ ТАКСИ В БЪЛГАРИЯ",дано превлекат повече наивници,които да им пращат парички от Англия.Тази фирма направо е за съд,но явно собственика има познати тук и там и едва ли ще се стресне.

Отговори с цитат

27 Юли 2010, 12:59

Меридиан консулт са си регистрирана фирма, проверих ги преди да подпиша договор с тях. Заминах с тях по програма, която си плащах комисионната след като започнеш работа в англия, защото вече веднъж бях измамен от фирма фантом и не исках да давам пари преди да съм на 1000% сигурен. Бяха много коректни с мен, след като ми намериха работа ми дадоха пътни инструкции, изпратиха човек да ме посрещне и да ме закара до работата ми. Сега остава да им изплатя последната вноска от комисионната. Осигуриха ми необходимите документи и може би ще остана повече от година тук за да мога да взема синя карта.

Отговори с цитат

27 Юли 2010, 14:42

:)

Хора аз съм доволен от МК защото приятелката замина с тиаь и е от 4 месеца там и всичко е нормално изкаржа парички и си живее и аз мисля да заминавам с тях :D

Отговори с цитат

02 Авг 2010, 18:33

MoJo написа:
Хора аз съм доволен от МК защото приятелката замина с тиаь и е от 4 месеца там и всичко е нормално изкаржа парички и си живее и аз мисля да заминавам с тях :D

А ти бацко не се ли беше регистрирал и в "Бригадири.ком" където разправяш същите неща както с тоя пичага "коректния" над тебе.

Отговори с цитат

04 Авг 2010, 14:04

Ami az nesam se registriral nikade no edno priatel4e mi kaza 4e e vidial moito ime "MoJo" v nakakvi saitove no az niamam ni6to ob6to ! I mamicata mu na onzi koito go e pravil ako razbera koi e :butcher: i v niakakav druk forum e pisal :veryangry: :veryangry: :veryangry: :veryangry:

Отговори с цитат

14 Сеп 2010, 11:56

:)

Tazi firma e pred falit ,davai gas zapishi se ,polse i na sud 6te idesh zaradi tqh :)Uspeh

Отговори с цитат

04 Май 2011, 09:15

Не им се доверявайта хора , дадох им 1000 паунда и още не мога да си ги получа .Постоянно ме лъжат няма го управитела , ще ви звънне и още 14000 добре подготвени лъжи.Ако искате да се разправяте със адвокати , доверете се на " Меридиан Консулт " защото пари няма да видите обратно нито пък работа

Отговори с цитат

04 Май 2011, 09:49

Не им се доверявайте хора на тази лъжлива и измамна фирма , освен да ви вземат парите и рабата няма да видите .
Ще се разпрвяте с адвокати жалби и още куп излишни нерви .
Аз изгорях с 1000 паунда , не правете моята наивна грешка ...
Няма закони в нашата държава всеки си прави каквото иска

Отговори с цитат

12 Май 2011, 20:10

хей хора... не се ЛЪЖЕТЕ!... Ходих на интервю, веднага ми бутнаха да подпиша един договор, който отказах да подпиша и казах, че ще помисля. Всичко звучеше супер, уредих си неплатен отпуск и оппа изнендааааа.... пиша е-майл - 4 дена никакъв отговор, звъня на въпросната Роза и 'временно нямате връзка с този номер'. Оказа се че сайта им също не се отваря, че нито един от посочените телефони не отговаря, че дори няма регистрирана подобна фирма ж Търговския регистър!!! изтрили са си и обявите в jobs.bg. Явно са ги надушили и са се покрили... не се лъжете!

Отговори с цитат

26 Май 2011, 15:26

На мен днес ми се обадиха за работа в Англия за гледане на дете. Как мислите? Само самолетния билет сам си плащала.

Отговори с цитат

27 Май 2011, 15:00

XORA NE VQRVAITE NA TAZI FIRMA,I AZ SAM JERTVA NA TQX OTIDOX DO ANGLIQ A TAM NQMA NI6O PODOBNO NA TOVA KOETO OBE6TAVAT TUK,PO LO6O DAJE OT ROBINQ,DOBRE 4E IMAX KASMET I SE VARNAX.A SEGA NE OTGOVARQT NA TELEFONITE KOITO SA DALI.AKO ZNAE NQKO NE6O ZA TQX PI6ETE.BLAGODARQ

Отговори с цитат

30 Май 2011, 17:16

Anonymous написа:
XORA NE VQRVAITE NA TAZI FIRMA,I AZ SAM JERTVA NA TQX OTIDOX DO ANGLIQ A TAM NQMA NI6O PODOBNO NA TOVA KOETO OBE6TAVAT TUK,PO LO6O DAJE OT ROBINQ,DOBRE 4E IMAX KASMET I SE VARNAX.A SEGA NE OTGOVARQT NA TELEFONITE KOITO SA DALI.AKO ZNAE NQKO NE6O ZA TQX PI6ETE.BLAGODARQ

Kind Regards,

Roza Ubicheva

Care Sector

Tel -00359-888-02-71-98

Web: www.ukjobs.bg

E-mail: roza@ukjobs.bg

Отговори с цитат

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 [ 17 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа